Güven Oto Kiralama | Rent A Car , Araç Kiralama Hizmetleri - Kadıköy Ren a Car | Otomobil Kiralarken Sözleşmeye Uymak Gerekir
Otomobil Kiralarken Sözleşmeye Uymak Gerekir

Otomobil Kiralarken Sözleşmeye Uymak Gerekir

Otomobil kiralama işlemlerinde sözleşme, çok önemlidir. Sözleşme, söz vermektir ve uyulması gereken önemli bir noktadır. Günümüz şartlarında oto kiralama İstanbul sektöründe, sözleşme, çıkacak aksaklıkları engellemektedir. Sözleşmede, kiralayanın ismi, ikinci kullanıcının ismi ve kiralama süresi gibi önemli maddeler vardır.

 

Kiralama ücreti de özellikle belirtilmektedir. Kiralama işlemlerinde önemli olan sözleşmede, günlük kiralama ve aylık kiralama gibi önemli noktalar önemli üzerinde durulmalıdır. Aylık kiralama yönteminde, ücret daha düşük olur. Aylık kiralamada süre uzarsa, indirim söz konusudur. Günlük kiralama, aylık kiralama göre fiyatı yüksektir. Bu nedenle aylık kiralama kategorisinde işlem yapmanız, daha avantajlıdır.

 

Sözleşmede belirtilen kullanıcılar dışındaki kişilerin araba kiralama işlemlerinde aracı kullanması, sigorta kapsamını dışında kalınmasına neden olmaktadır. Ayrıca bütün mesuliyet kiralayana geçmektedir. Aracın çekilmesi durumunda firmaya haber verilmelidir. Günümüz kiralık Oto sektöründe çok önemli olan, aracın kullanımı, büyük sorunlara neden olabilmektedir. Aracın kötü kullanılması ve aracın amaç dışı kullanılması, sözleşmenin fesh edilmesine neden olur. Kiralık Araba Kadıköy sektöründe sözleşme ile kiralık araba temin edilmesi, karşılıklı anlayışla sorunsuz bitmektedir. Kiralık Oto İstanbul sektörünün önemli isimlerinden olan firmamız, sözleşmeyi uzatmak isteyenlerin, sözleşme bitiminden önce haber etmesini istemektedir.

 

Araç kiralama işlemlerinde, araç takip sistemi ile araçlar takip edilebilmektedir. Firmamız İstanbul rent a car sektöründe, araçlarınızı takip sistemi ile takip edebilmektedir. Çalınma ve benzeri durumlarda, oto kiralama Kadıköy kategorisinde firmamızı aramanız gerekir. Aracın çekilmesi halinde de firmamız bilgilendirilmelidir. Araç kiralama süresinden önce aracı teslim etmeniz gerekirse, yine bu konuyu firmamızla görüşmelisiniz. Gerekli yardım yapılacaktır. Firmamız, gurbetçiler için havaalanına araç getirebilmektedir. Havaalanı ve otogar gibi noktalara araç getirtebilen firmamız, araçları da bu noktalardan teslim alabilmektedir.

 

Böylece, araç kiralayan kişiler, fazlada taksi ücreti ödememektedirler. Konforlu ve klima araç seçenekleri ile rahat bir tatil yaşamak isteyenler için, özel seçenekler sunulabilmektedir. Oto kiralama işlemlerinde, çıkacak aksaklıkların giderilmesi için yapılan sözleşme yanında, kiralayan müşterilerimizin araçların emanet olduğu bilincinde olması gerekir. Emanete hiyanete edilmez, düsturu ile hareket edildiği zaman, firma ve kiralayan arasında herhangi bir sorun çıkmayacaktır.